Deze handschoenen geven je de vrijheid tijdens de ceremonie en de receptie.
Het uittrekken op welk moment van de trouwdag dan ook is niet nodig.
De afwerking is met een lusje van satijnkoord om de middelvingervoor een comfortable gevoel.
Korte elegante vingerloze handschoenen, een zijde met lichte smokwerk , deze reiken tot ong. 10 cm boven uw pols verzorgend van een eenvoudig nog verfijnd accent Gemaakt van rekbare stof ( 80% Polyamide en 20% Lycra), die is beschikbaar in 11 kleuren en ook in matte en glimmende uitvoering. Lusje om vinger van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, parels, Swarovski kralen, ook in kleuren. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.
Korte elegante vingerloze handschoenen in klassieke strakke vorm, deze reiken tot ong. 10 cm boven uw pols verzorgend van een eenvoudig nog verfijnd accent Gemaakt van reekbare stof ( 80% Polyamide en 20% Lycra), die is beschikbaar in 11 kleuren en ook in matte en glimmende uitvoering. Lusje om vinger van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, parels, Swarovski kralen, ook in kleuren. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.
Korte elegante vingerloze handschoenen, met gesmokte manchet op zijn midden, met een satijnen roosje, deze reiken tot ong. 15-16 cm boven uw pols. Gemaakt van rekbare stof ( 80% Polyamide en 20% Lycra), die is beschikbaar in 11 kleuren en ook in matte en glimmende uitvoering. Lusje om vinger van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, parels, Swarovski kralen, ook in kleuren. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.
Korte elegante vingerloze handschoenen, met twee rijen van smokwerk op het manchet, met twee satijnen roosjes, deze reiken tot ong. 15-16 cm boven uw pols. Gemaakt van rekbare stof ( 80% Polyamide en 20% Lycra), die is beschikbaar in 11 kleuren en ook in matte en glimmende uitvoering. Lusje om vinger van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, parels, Swarovski kralen, ook in kleuren. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.
Deze mooie halflange handschoenen zijn gewoon perfect indien u een beetje van verfijning naar uw bruid ensemble wilt toevoegen, maar wil geen lange handschoenen. Reikend bijna tot aan de elleboog (15-16 cm bowen de pols), deze bruidshandschoenen zouden overweldigen er uit zien wanneer gedragen met een strapless- of met korte mouwen bruidsjapon. Selecteer uit 11 kleuren en matte of glimmende uitvoering. Om u de maximale aanpassing anbieden er zijn de magelijkheidn om het lusje voor de vinger van gezelfde stof, parels of kralen Swarovski maken. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.
Klassieke strakke vingerloze handschoenen tot elleboog, reiken tot 20.5 cm boven de pols. Stijlvolle en functionele, handschoenen in elleboog lengte zijn universeel voor zowel tengerder als deze meer atletische bruiden wegens hun kwaliteit de ruimte tussen de hogere en lagere arm in evenwicht te brengen. Gemaakt van reekbare stof ( 80% Polyamide en 20% Lycra). Voor maximale aanpassing bij uw bruids ensemble het lusje van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, satijnkoord, parelsnoer, kralen of strass steentjes. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.
Klassieke strakke vingerloze handschoenen, reken net over de elleboog. De gebruikte stof is 80% Polyamide en 20% Lycra, die rekt in beide richtingen. Voor maximale aanpassing bij uw bruids ensemble het lusje van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, satijnkoord, parelsnoer, kralen of strass steentjes. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering van het lusje op de volgende pagina.
Korte elegante vingerloze handschoenen, gesmokt op het midden,deze reiken tot ong. 15-16 cm boven uw pols. Gemaakt van rekbare stof ( 80% Polyamide en 20% Lycra), die is beschikbaar in 11 kleuren en ook in matte en glimmende uitvoering. Lusje om vinger van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, parels, Swarovski kralen, ook in kleuren. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.
8-Knoops elegante vingerloze handschoenenmet twee decoratieve openings. De plaats waar de vensters samenkomen kunnen worden versierd met pareltjes of satijnen roosjes. Gemaakt van rekbare stof ( 80% Polyamide en 20% Lycra), die is beschikbaar in 11 kleuren en ook in matte en glimmende uitvoering. Lusje om vinger van iedere model van onze vingerloze hanschoenen is aangeboden in uitvoeringen van dezelfde stof, parels, Swarovski kralen, ook in kleuren. Selecteer uw maat, kleur en uitvoering op de volgende pagina.